INNOWACJA

Jesteśmy przedsiębiorcami w życiu zawodowym. Staramy się być innowacyjni, być pionierami i rozwijać się. Nieustannie stawiamy sobie wyzwania, aby znaleźć nowe i lepsze rozwiązania. W TNW HR Sp. zo.o. wierzymy, że zapotrzebowanie na to, co oferujemy, ma kluczowe znaczenie dla społeczeństwa, osób czy firm. Wizja TNW HR Sp. zo.o. tworzy wartości społeczne, umożliwiając większej liczbie osób wykorzystanie swoich umiejętności i większej liczbie osób wejście na rynek pracy. Możliwość dotarcia do wszystkich potrzebujących naszych usług jest zawsze na najwyższym poziomie.

 

ZAANGAŻOWANIE

Zaangażowanie jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na wskaźnik zadowolenia klientów. Nasze zaangażowanie i praca, do której dążymy w zakresie pracowników, sprawią, że inni odniosą sukces i pozyskają bardziej zadowolonych klientów. Inwestując czas w naszych pracowników i partnerów, wpływa to na zaangażowanie.

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Ośmielamy się powiedzieć, że jesteśmy odpowiedzialni i przyczyniamy się do takiej pracy. Podejmujemy zobowiązania ekonomiczne, środowiskowe, społeczne i etyczne. Dobór naszych pracowników, kandydatów i partnerów jest w sposób odpowiedzialny i dbamy o to, aby etyka, moralność i wartości były czymś, co jest zalecane i przestrzegane.

Agencja pracy tymczasowej TNW HR Sp. zo.o., oferujemy pracę zespołową w doborowym towarzystwie ludzi z pasją, a także szukających nowych innowacyjnych rozwiązań w doborze odpowiedniej oferty pracy lub osób poszukujących pracę, zapraszamy. Nasza firma TNW HR Sp.zoo jest zarejestrowana w Urzędzie Marszałkowskim we Wrocławiu pod Numerem certyfikatu agencji pracy zatrudnienia tymczasowego pod Nr: 26990

Team TNW Agencja Pracy Tymczasowej TNW HR Sp. zo.o.