Staffing to elastyczne i zaskakująco korzystne cenowo rozwiązania dostosowane do potrzeb firm korzystających z najmu naszych pracowników.

Personel pracowniczy to elastyczne, ekonomiczne i bezpieczne rozwiązanie dotyczące zasobów ludzkich. Korzystając z naszej pomocy, zyskujecie Państwo więcej czasu na skupienie się na swojej działalności, a jednocześnie możecie mieć pewność, że nasz pracownik posiada odpowiednie umiejętności we właściwym miejscu i czasie. Jeśli Twoja potrzeba pojawiła się nagle lub masz do czynienia z tymczasowymi potrzebami kadrowymi, zatrudnienie personelu jest alternatywą dla rekrutacji. Staffing to wydajne i elastyczne rozwiązanie. W naszej firmie TNW HR Sp. zo.o., otrzymujesz personel i ich umiejętności, których potrzebujesz – elastycznie i dopasowanych do Państwa potrzeb.

Nasi konsultanci, rozwiązania i podejścia uwolnią Twój pełny potencjał i sprawią, że Twoja firma stanie się bardziej konkurencyjna. Znajdujemy rozwiązania dla wszystkiego, od dużych globalnych firm po Start-upy i firmy rodzinne.

Możesz też najpierw zatrudnić, a później rekrutować. Zatrudniasz konsultanta za pośrednictwem TNW HR Sp. zo.o., zgodnie z umową i masz możliwość rekrutacji ponad pracownika po zakończeniu okresu. Masz możliwość przetestowania swoich przyszłych pracowników całkowicie bez ryzyka. Jeśli pracownik przekroczył Twoje oczekiwania, masz możliwość wcześniejszego zrekrutowania osoby, nazywamy to wypożyczeniem lub najmem tymczasowym.

Rekrutacje pracowników online

od poniedziałku do piątku w godzinach 18-20